Mera Nakliyat Sayfalar

Ofis ve Büro Nakliyesi

Ofis Büro Taşıma Esasları
Ofis ve iş yeri taşımalarında en önemli konulardan biriden dosya, klasör, arşiv, ufak eşyalar ve kırılacak eşyaların toplanması ve yerleşmesidir. Firmamız size özel paketleme ve kolileme hizmeti sunar. Ofis ve iş yerinizde bulunan ufak ve kırılacak eşyalarınız hijyenik şekilde toplanır ve paketlenir. Paketlerin üzerine ne oldukları ve nerde alındıkları yazılır. Bu sayede ofis ve iş yerinizin ikinci yerde rahatça eşya taşıma ve yerleşmesi sağlanır. Arşiv ve klasör taşımaları ise uzman ekipler tarafından yapılır. Raf ve dolaplardaki klasör ve evraklarınız numaralı şekilde alınır ikinci yerde aynı şekilde yerleştirilir. Bu sayede arşiviniz karışmadan ikinci yerinizde hazır olur. Sizde bizi tercih edin taşımanın bin bir kolaylıklarında faydalanın.

Asansörlü Ofis Büro Taşıma
Dar merdiven ve yüksek katlarda ofis taşımak artık sorun değil. Asansörlü ofis taşıma sistemleriyle her kata ofis ve iş yerinizi sorunsuz taşıyoruz. Sizin ofis ve iş yerinizi en iyi şekilde taşıyabilmek için taşıma asansörleri kullanıyoruz. Bu asansörler yüksek teknolojiye sahip ve modern taşıma asansörleridir. Sizde bizimle içiniz rahat bir şekilde ofis ve iş yerinizi asansörlü taşıtırsınız. En iyi şekilde asansörlü ofis ve iş yeri taşıması için Bizi arayın.

Sigortalı Ofis ve İş yeri Taşıma
Sigortalı ofis ve iş yeri taşıma garantili olarak Firmamız tarafından yapılır. Tüm ofis ve iş yeri taşıma işleriniz garanti altında yapılır. Sigortalı ofis ve iş yeri sistemiyle eşyanız garanti altında şehir içinde ve şehirler arasında taşınır. Nakliyat firmamız eşyanızı nasıl aldıysa size o şekilde teslim eder. Kendi firma elemanlarından kaynaklanan tüm hasar ve zararınızı karşılar. Sizde güvenilir bir firmayla sigortalı ofis ve iş yeri taşımak istiyorsanız bizi arayın.

Yüksek teknolojiye sahip taşıma asansörleri ile her kata ofis ve büro eşyanızı çizmeden taşıyoruz. Her bölgede organize çalışan ekiplerimizle 7/24 kesintisiz olarak ofis ve büro taşıyoruz. İlkeli ve prensipli duruşuyla Nakliyat sektöründe zirve yapan firmamız, ofis ve iş yeri taşıma işlerinizde de sektöründe zirve yapmıştır. En iyi şartlarda eşyalarınızın taşınması için özel ekipler ve sistemler oluşturulur. İş takibi sıralı olarak belirli departmanlarımız tarafından takip edilir. Size en iyi sonucu verene kadar tüm şirketimiz canla başla profesyonel mücadele verir. Ofis ve iş yeri taşıma işlerinizde tüm mobilya ve beyaz eşyalarınız sökülür. Demonte olan bütün eşyalarınız hijyenik malzemeyle paketlenir. İkinci yerinizde ise bunların monte ve dizaynı yapılır. Mobilya ve beyaz eşya demonte, ambalajlama ve monte işlemi uzman ekipler tarafından yapılır. Sahada çalışan tüm ekiplerimiz uzman ve seçkin kişilerden oluşur. Bizi arayarak tüm mobilya ve beyaz eşyalarınızı taşımada garanti altına almış olursunuz.
Ofis ve Büro Nakliyesi
Büro Nakliyesi
Ofis Nakliyesi